Czytnik e-booków inkBOOK Classic 6'' E-Ink Carta

Ultralekki czytnik e-booków zasilany usługami Midiapolis Drive & News

  • NOWOŚĆ : Ekran E Ink Carta w technologii e-papieru zapewnia bardzo wysoką jakość wyświetlanego tekstu, szybki czas odświeżania stron oraz nie nadwyręża wzroku przy wielogodzinnym czytaniu
  • Tygodnie czytania na jednym ładowaniu baterii
  • Otwiera wiele formatów e-książek m.in. PDF, EPUB, MOBI i innych dokumentów
  • Wygodna nawigacja fizycznymi przyciskami zmiany stron
  • Możliwość tworzenia bezpłatnej kopii zapasowej biblioteki na dysku internetowym Midiapolis Drive
  • Midiapolis News Reader pozwala czytać wiadomości i artykuły z ulubionych serwisów oraz blogów wygodnie na e-papierze
  • Ponad 3000+ światowych i polskich klasycznych bestsellerów oraz lektur za darmo do pobrania z Midiapolis Drive
  • Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (reflow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je czytać Lżejszy niż książka drukowana, mieści się w kieszeni
   

 

Zaprojektowany z myślą o wygodzie Zaawansowany papier elektroniczny

inkBOOK wyróżnia się ekranem w najnowszej technologii E Ink Carta™, który imituje kartkę papieru. Dostarcza wyższy o 50% kontrast i o 20% lepszą widoczność w słońcu w porównaniu z wcześniejszą generacją Pearl . Dzięki temu nadaje się do różnego rodzaju literatury - książek, dzienników, magazynów, podręczników.

Bezpieczny dla oczu

W odróżnieniu od telefonów i tabletów z kolorowymi ekranami LCD, ekran w technologii e-papieru nie psuje wzroku nawet przy wielogodzinnym czytaniu. Owa technologia dedykowana głównie czytaniu treści elektronicznych jest szczególnie ważna dla rodziców, ich dzieci czy osób z zaburzeniami widzenia.

Tygodnie bez ładowania baterii

Zaletą papieru elektronicznego jest bardzo niski pobór energii. Raz naładowana bateria umożliwia pracę urządzenia nawet do kilku tygodni. Długo działający inkBOOK sprawia, że staje się on nieodzownym partnerem każdych wakacji.

Klarowny tekst ułatwia czytanie

Dzięki zastosowaniu technologii wysokiego kontrastu i dużej rozdzielczości wyświetlany na ekranie tekst jest wyraźniejszy w odróżnieniu od innych urządzeń tej klasy. Korzystając z inkBOOKa ma się wrażenie czytania publikacji papierowej z wyraźną czcionką.

Dostosuj wygląd tekstu

Z łatwością możesz ustawić ulubiony krój czcionki, jej rozmiar, wielkość marginesów, odstępy pomiędzy wierszami, a nawet zmienić orientację ekranu z pionowej na poziomą.

Wygoda e-czytania

Po skończeniu czytania możesz odstawić czytnik bez zapamiętywania, na której stronie skończyłeś. inkBOOK otworzy książkę tam, gdzie ostatnio. Możesz również dodawać zakładki podobnie jak w książkach drukowanych - tylko wygodniej oraz bez limitów.

Łatwy odczyt złożonych plików PDF

Teraz wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie z powiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie “wycina” tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy.

Mały i poręczny

inkBOOK jest niemalże tak smukły jak ołówek oraz lżejszy niż niejedna książka. Czytnik możesz trzymać wygodnie w jednej ręce i zabierać go w dowolne miejsce - do szkoły, pracy, czy inne ulubione miejsce. Jego mobilność szczególnie docenią uczniowie i studenci, którzy na co dzień noszą wiele ciężkich podręczników.

Prosty w obsłudze

inkBOOK Classic został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym dostępie do najpopularniejszych funkcji tj. otwierania ostatnio czytanych i dodanych książek, przechodzenia do następnych stron czy regulowania rozmiaru czcionki. Nawigowanie po Bibliotece jest wygodne, co pozwala szybko odnaleźć szukaną książkę.

Wsparcie wielu formatów. Czytaj co chcesz, jak chcesz

inkBOOK pozwala na otwieranie wielu popularnych formatów dokumentów. Czytnik wspiera międzynarodowy standard e-booków EPUB wraz z zabezpieczeniami DRM (Adobe ADEPT), pliki PDF, a nawet MOBI.

 

Kup przez Ceneo: Czytnik e-booków inkBOOK Classic 6'' E-Ink Carta
google.com, pub-3184547611741645, DIRECT, f08c47fec0942fa0