Wyszukiwarka Ceneo

  

Kupowanie przez internet staje się coraz popularniejsze. Na jego korzyść przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim zakupy internetowe są tańsze od tradycyjnych; są także znacznie wygodniejsze.


Zakupy zawsze rozpoczynamy od poszukiwania interesującego nas produktu, np. książki, czytnika e-booków czy komputera. W tym celu wpisujemy nazwę towaru bądź jego części do wyszukiwarki, która na stronie Autoprezentacja znajduje się zawsze u dołu strony po prawej. Klikamy na "Szukaj w Ceneo" (lub "Szukaj książek w Ceneo" - działa tak samo) i przechodzimy na stronę Ceneo.

Na stronie Ceneo przy pomocy specjalnych filtrów, znajdujących się po lewej stronie, możemy zdefiniować atrybuty, które odpowiadają naszemu idealnemu produktowi. Po wybraniu artykułu i kliknięciu w jego zdjęcie lub nazwę, przejdziemy do strony produktu.

Warto zapoznać się z opisem i opiniami na jego temat, ponieważ może to być kluczowe dla podjęcia właściwej decyzji. Następnie wybieramy sklep, oferujący najkorzystniejsze warunki sprzedaży, i kupujemy. 

Sprawdźmy, jak to działa!


 


google.com, pub-3184547611741645, DIRECT, f08c47fec0942fa0